Saturday, March 2, 2013

Shine bright for the night

Krásnou sobotu všem mým milým čtenářům!
Dnes bych Vám ráda ukázala fotky mého středečního večerního outfitu.
Oblékla jsem si dlouhé slavnostní šaty v antickém stylu, které jsem si sama navrhla. Charakterizovala bych je jako rozevlátý vílí model se zajímavým řešením vrchní části, která mi připomíná staré časy legendární Tróje.
Vlasy jsem si vyčesela nahoru, aby vynikly pohádkově krásné briliantové šperky Chaumet, které jsem si vybrala při návštěvě svého oblíbeného města Karlovy Vary v luxusním butiku ART DE SUISSE, jehož partnery jsou světoznámě proslulé značky šperků a hodinek.
Potřebné holčičí nezbytnosti jsem uložila do dostatečně prostorného psaníčka z hadí kůže v matné bílé barvě značky LUSHA FLORENCE, které perfektně korespondovalo se zbytkem outfitu. Dokonce zbylo i místo pro menší clutch ze stejného materiálu, kam jsem si schovala telefon a karty.
Nic jiného k mému stylingu potřeba nebylo, chtěla jsem, aby vynikly světlo reflektující šperky a exkluzivní pythonová kůže, do které se nejde nezamilovat.
You can watch video interview with me here
Beautiful Saturday to all my dear readers!
Today I would like to show you photos of my Wednesday evening outfit.
I put on a long ceremonial gown in antique style, which I designed by myself. I would characterize it as fairy flying model with an interesting solution to the upper part, which reminds me of the old days of legendary Troy.
I made myself high pony tail hairdo to bring out the fabulous diamond jewelry Chaumet, which I chose in the luxurious boutique ART DE SUISSE , that partners with world known brands of jewelry and watches, which is located in my favourite city, Karlovy Vary.
Required girly necessity I put into a sufficiently spacious snakeskin clutch in matte white from LUSHA FLORENCE which corresponded perfectly with the rest of the outfit. There was even enough space for the smaller purse from the same material, where I put my phone and cards.
Nothing else to my styling was not needed, I wanted to bring out the light reflecting jewelry and exclusive leather in python that makes you to fall in love. 

With Love
Nena
xxx

8 comments:

 1. Wow, jsi úžasná! A máš skvělý cit pro módu. :)

  ReplyDelete
 2. Ty šaty jsou krásné, sluší ti to :)

  ReplyDelete
 3. Vypadají skvěle, máš to celé dobře dotáhlé do posledního detailu. K jaké příležitosti to bylo?

  ReplyDelete
 4. Moc Vám děkuji:* Outfit byl na večeři s přítelem a pak večerní akci s přehlídkou.

  ReplyDelete
 5. Jsi nádherná. Jaké používáš přípravky na vlasy?

  ReplyDelete
 6. Děkuju! Používám zelenou řadu Kerastase resistance a Moroccanoil light)

  ReplyDelete
 7. naozaj nádherné šaty,jemné ale neskutočne sexi,a celok si dokonal doladila.fakt super,kočka!

  ReplyDelete