Saturday, May 11, 2013

ACCESSORIZE ME, Color me, Shock me!

 Krásný víkend všem!
Ikdyž venku prší a je zataženo. Ideální čas na skvělý film. Já se dnes dívám na pár dokumentů o mé oblíbené Marii Antoinettě. A myslím, že většina z nás už netrpělivě čeká na Velkého Gatsbyho. Nebo spíš na slibovanou podívanou okouzlujících šperků? Doufám, že mě film nezklame, už se těším příliš dlouho :)
Bílá a krémová patří mezi mé nejmilejší barvy a fushiovo-malinový odstín na doplňcích je skvěle doplňuje.
Halenka z čistě hedvábné organzy Lusha Florence je krásný kousek, který se úžasně kombinuje a nejvíc se mi na ni líbí netradiční řešení stojícího límečku a průsvitné rukávy.
Hedvábná sukně je moje tvorba s babičkou s dvojitou oversized mašlí ve smetanové barvě. Určitě ji plánuji i v jiných barvách, protože mi tento střih moc vyhovuje a vytváří skvělou nadýchanou plnost sukně.
Růžové psaníčko z pravé pštrosí kůže se zlatými detaily a řetízkem Lusha Florence je vlatně takovým velkým bonbonkem.
A na závěr šperky nesmí nikdy chybět. Náušnice a prsten z rubínů a diamantů Giovanni Ferraris a dokonalé Bvlgari Serpenti hodinky. Vše z mého oblíbeného butiku Art de Suisse Karlovy Vary, a girl's dreams place.

Lovely weekend everybody!
It is rainy and cloudy outside I think it is ideal time for a great movie. I am watching documents about my favourite Marie Antoinette today. I guess that most of you are already waiting for The Great Gatsby movie. Or for the promised glamorous show of jewelry? I hope the movie will not disappoint me I have been waiting too long for this sensation :)
The white and cream shades belongs to my favourite color palette and the fuschia/berry shade goes very well with it.
Lusha Florence blouse is made from pure silk organza, this beautiful piece can be combine well with almost everything. I like the standing collar and the translucent sleeves.
The silk skirt is designed by me and my grandmother with the double oversized ribbon in the front in cream color. I plan to produce it in more colors, because I love the cut which makes the skirt look super full.
Pink clutch Lusha Florence from real ostrich leather, golden details and chain is a sweet eye candy.
And at the end jewelry can not be missed. The earrings and ring of rubies and diamonds Giovanni Ferraris and perfect Bvlgari Serpenti watch, everything from my favourite Art de Suisse Karlovy Vary, a girl's dream place.

XXX
Nena
My beloved ADR's quote in the tittle! <3

3 comments:

 1. úplne dokonalé ako vždy. najmä košieľka

  ReplyDelete
 2. Nám se moc líbí ta sukně a její tvar, vážně překrásná♥.
  Audrey&Pearl
  http://audreyandpearl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Nádherný outfit! Sukně se vám s babičkou moc povedla a ta košile je naprosto dokonalá:)

  Vik Ladyla

  ReplyDelete