Friday, September 13, 2013

Fashion talk


Dnes dopoledne jsem se zúčastnila fashion talk s názvem Fashion is Great Britain v rámci pražského fashion weeku. Velvyslankyně Jan Thompson mile přivítala pozvané hosty na Britském velvyslanectví a vznikl zde jedinečný prostor pro otevřenou konverzaci, jak vnímáme anglickou módu a jakým způsobem se vyvíjí.
Mezi diskutujícími nechyběla moje oblíbená návrhářka Hirono, Eva Jiřičná, Barbara Nesvadbová, Tamara Kotvalová, Beata Rajská a organizátorky fashion weeku Barbora Bergová a Karolína Bosáková.
Zajímavá diskuze se rozšířila o téma české módy, vkusu a odvahy, kde jsem se utvrdila v tom, že každý situaci vnímá jinak a docela odlišně reagujeme na to, jak si naše okolí vykládá módu po svém. 
A to je přesně to, co se mi na celé věci líbí, jde o pestrost. Každý má jinou osobnost a styl. Noste to, v čem se cítíte skvěle. Vždy se někomu budete líbit a někomu ne. A koho to zajímá. Vždy buďte svoji a nechte se inspirovat krásnými věcmi, které často bývají i velice jednoduché.

This morning I attended a talk tittled Fashion is Great Britain during the fashion week in Prague.
Ambassador Jan Thompson pleasantly welcomed the invited guests at the British embassy and there was unique space for open conversation on how we perceive the English fashion and how it developts.
Among the debaters there were my favourite designer Hirono, Eva Jiřičná, Barbara Nesvadbová, Tamara Kotvalová, Beata Rajská and the fashion week organizers Barbora Bergová a Karolína Bosáková.
An interesting discussion is expanded to the topic of Czech fashion, taste and courage, where I was reassured that everyone sees the situation differently how we interpret our fashion style. And that is exactly why I like the whole thing, its diversity. Everyone has a different personality and style. Wear it, how do you feel great. There will be always someone who will love it and hate it. And who cares. Be yourself all the time and be inspired by beautiful things, which are often very simple.

With love Nena
xxx


2 comments:

  1. To jsi napsala dokonale:). Ať každý nosí, co chce, ať pronikne do módy více tolerance.
    A moc ti to slušelo :-*.

    ReplyDelete
  2. Vyzeráš perfektne! Sáčko milujem <3

    ReplyDelete