Sunday, September 15, 2013

Fashion week

 
 V sobotu proběhla přehlídka vítěze Dreft black card Lukáše Macháčka, který představil sofistikovanou černo-bílou kolekci. Vše se vyznačuje aktuální elegancí, chic střihy a velmi krásným a kvalitním materiálem, který je moc příjemný na dotek. Kousky jsou mezi sebou skvěle kombinovatelné a můžete z nich vytvořit outfit na spoustu různých příležitostí. Jednoznačně vítězný mladý talent.
Dále následoval fashion talk navrhářky versus šéfredaktorky, bohužel nebylo na diskuzi mnoho času a nestačilo se otevřít žádné zásadní a zajímavé téma, načal se jen vývoj a postoj k módě v Čechách, o kterém se hezky vyjádřila vždy usměvavá a milá Petra Němcová, která situaci vidí pozitivně :)
Přehlídka Tatiany Kovaříkové potvrdila, že v jednoduchosti je krása. Precizní střih a luxusní látky v hlavních rolích. 
Rozhodně jsem toho názoru, že tu máme několik velice nadaných návrhářů, jejihž práce si zaslouží velkou pozornost i úspěch.

On Saturday the winner of Dreft black card Lukas Machacek introduced his black and white fascinating collection. Sophisticated elegance, chic cuts and very beautiful materials, pleasant even to touch and so comfortable to wear. You can combine different pieces together and create lots of looks and styles. Definitely the winning young talent.
Than followed the fashion talk designers versus editors, unfortunately there was not much time for an interesting and major new topic, there began a conversation about the fashion development and attitudes in the Czech Republic. Always smiling and lovely Petra Nemcova sees the situation positively. Tatiana Kovarikova fashion show confirmed that simplicity is beauty. Precise fit and luxurious fabrics in the leading roles.
We have very talented designers and their work deserves success and attention.

4 comments:

 1. přehlídka Lukáše Macháčka byla krásná!

  ReplyDelete
 2. Lukáš byl výborný! :)

  ReplyDelete
 3. Lukášova tvorba jako taková nemá chybu, ale pozoruju ho už nějaké 3 roky a má to jediný háček- neumí si ty první kusy sám ušít. Vím, že to není všechno, ale jako někomu z oboru mi to hodně vadí, mělo by mu to doopravdy projít pod rukama :)

  ReplyDelete
 4. Lukáš nám vzal dech a ty perfektní materiály!!
  http://audreyandpearl.blogspot.cz/

  ReplyDelete