Tuesday, September 10, 2013

Prague Fashion Week day 1

První den Prague Fashion Weeku začal nádherně. Dopoledne jsem se zúčastnila tiskové koference, kde jsem se setkala se skvělými organizátory této akce a poprvé jsem se zde seznámila s geniální japonskou návrhářkou Hirono, která tvoří pod značkou Saphir East. Její módní kreace zbožňuje i extravagantní Lady Gaga. O tom, že jsou její modely neskutečně krásné jsem se na vlastní oči přesvědčila na exkluzivní zahajovací přehlídce v Rezidenci primátora. Modely paní Hirono nikoho nenechají chladným, v každém kusu se snoubí nevšednost, hra s asymetrií a neuveřitelně sofistikovaná rafinovanost. Některé věci jsem si připsala na svůj ultimate must have fashion wish list. Určitě se podívejte především na bílý model z přehlídky vyfocený níže, tento skvost by se v mé šatně rozhodně neztratil :)
Bylo mi ctí pokonverzovat nejenom o světě módy s touto neuvěřitelnou dámou, která mě svou osobností a skromnou povahou opravdu okouzlila. Doufám, že se brzy zase setkáme.
Později večer se konala Harper's Bazaar after party v hotelu Boscolo, kde jsem se svou bf strávila báječný fashion večer. Můžete se podívat i na její blog Audrey and Pearl, kde najdete také posty z PFW.

The first day of Prague Fashion Week began in the amazing style. In the morning I attended the press conference, where I met the great organizers of this event and I was introduced to a brilliant Japanese designer Hirono, she forms under the brand Saphir East. Her fashion creations are also adored by extravagant Lady Gaga. Her models are incredibly beautiful I could see during the exclusive fashion show in the Mayor's Residence. The models created by lady Hirono will absolutely impress you, every piece is defined with unusualness, game with asymmetry and incredibly sophisticated refinement. Some things are already on my ultimate must have fashion wish list. Make sure to check the picture of white model of the show photographed below, I could imagine this treasure in my dressing room :)
I was very honoured to have a kind conversation not only about the fashion world with this inspirational lady. Her beautiful personality and humble character really charmed me. I hope we will meet soon again.
Later in the evening Harper's Bazaar after party was held at the hotel Boscolo, where me and my bf spent a wonderful fashion evening, you can vis her blog Audrey and Pearl, where you can find post from PFW too.

XXX
Nena
 
I was wearing Aqua Couture dress, Anna Dello Russo for hm clutch, Louboutin shoes and Asos hair accessories.
 
 
 
My favourite!
 
Lady Barbora Bergová looks gorgeous with the custom made lace dress and Lusha ostrich clutch
With Lady Hirono, you are an inspiration, thank you for the meeting!
My outfit for the morning PFW press conference

5 comments:

 1. Krásné, už jsem se kochala u ostatních a obdivovala tvé vlasy a ozdoby :-)

  ReplyDelete
 2. Máš nádherné šaty <33

  Na mém blogu probíhá giveaway budu ráda když se zapojíš :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Miluju ty boty na poslední fotce. A je mi zle z dlažebních kostek :D

  ReplyDelete
 4. Aaaa, úžasný post, moje nejdražší! Tolik jsem si to s tebou užila ♥. Love, Audrey http://audreyandpearl.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. krásné šaty, úžasné vlasy ♥ moc Ti to slušelo! :))

  ReplyDelete