Sunday, December 8, 2013

Fashion For Kids

 Ráda bych Vám představila kolaboraci s Lukášem Lindnerem, na které spolu v poslední době pracujeme. Lukáš mě oslovil o spolupráci na jeho nové kolekci, která nám jde báječně a je pro oba velmi inspirativní a vyjímečná. Sdílet nápady a podílet se na celém procesu tvorby mě ohromě baví.
Na oblečení se nedíváme pouze jako na něco krásného, co si obléknete a jdete. Za zdánlivě povrchním kouskem látky se skrývá spoustu tvrdé práce, času, lásky, píle a nápadů.
Během charitativní události s krásným účelem pomoci znevýhodněným dětem ve složitých životních situacích Terezy Maxové Fashion for Kids byla představena část kolekce. Převládají kožené prvky doplněné hedvábím a flitry. Delikátní prošívání je jedním z typických a nejvýraznějších prvků.
Bylo mi ctí osobně poznat neuvěřitelně šarmantní dámu, šéfredaktorku italského Vogue Francu Sozzani, která byla hlavním hostem eventu.
Všechny modely byly vybrány týmem italského Vogue z poslední kolekce LL a naší kolaborace. Později Vám představím kompletní kolekci. 
Topmodels Denisa Dvořáková and Karolína Kurková rocking the runway.

I would like to introduce you cooperation with Lukáš Lindner which is our recent work.
Lukáš approached me for a collaboration on his new collection which goes wonderfully and we both feel very inspired by working together. I love sharing all that ideas and participate in the whole process of making the collection.
We don't see clothes only as anything beautiful to dress and go. For seemingly superficial cloth hides a lot of hard work, time, love, ideas and diligence.
During a charity event Fashion for Kids organised by Tereza Maxová with great purpose to help disadvantaged children in difficult life situations was introduced part of the collection.
Dominated by leather accessories complemented with silk and sequins.
Delicate stitching is one of the typical and distinctive features.
I was honored to personally meet incredibly charming lady, editor-in-chief of Vogue Italia Franca Sozzani, she was the main guest of the evening.
All LL models from the latest collection and our collaboration were chosen by the team of Vogue Italia.
Later we will introduce you the complete collection.
Top models Denisa Dvořáková a Karolína Kurková rocking the runway.

XXXNena

4 comments:

 1. Karolina vypada jako vzdy dokonale :)

  ReplyDelete
 2. Ahoj, dají se ty tvé modely někde koupit? Díky.

  ReplyDelete
 3. Ahoj, dají se ty tvé modely někde koupit? Díky.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Všechny naše modely je možné koupit.
   Pro informace můžete kontaktovat
   Lindner@lukaslindner.cz

   Krásný den
   Nena

   Delete