Tuesday, April 1, 2014

Beauty routine

Správná péče o pleť je absolutní základ a takový malý každodenní relaxační obřad, který si užívám.
Když mám krásnou, čistou a prozářenou pleť, není potřeba ani příliš líčení, abych si připadala skvěle.
Ráda střídám a zkouším nové produkty podle aktuálních potřeb pokožky. Také nemám ráda příliš velké mixovaní různých značek dohromady, protože věřím, že ucelená řada má schopnost perfektně se doplňovat. Momentálně můj příjemný rituál doprovází především romantická a osvěžující vůně růží.

Proper skin care is an absolute basis and a little daily relaxation ritual that I enjoy. 
When I have a beautiful, clean and bright skin, I don't need too much make-up to feel great. 
I like trying new products according to the current needs of the skin. Also I do not like too much mixing different brands together, because I believe that a comprehensive range has the ability to perfectly complement each other. Currently my pleasant ritual accompanies especially romantic and invigorating scent of roses.
Odlíčení a dokonalé očištění pleťi je nejdůležitější. K tomuto kroku používám Cleanser od Eve Lom, který vyzraje i nad tou sebemenší nečistotou a hravě si poraďí i s voděodolním make-upem. Tento odličovač je už řadu let vskutku legendární. I samotný Vogue ho označil jako nejlepší cleanser na světě. Jeho použití je sice časově náročnější, protože součástí postupu je i masáž a smýváním horkou i studenou vodou mušelínovým hadříkem. Ale pocit čistoty a svěžesti za ten čas určitě stojí.
Pro cestovní případy doporučuji pořídit si i roztomilou menší verzi.

Dvakrát týdně na pleť nanaším čistící Rescue Mask od Eve Lom, která svoji funkci dokonale splňuje. Jako největší plus na této masce je fakt, že ani trochu nevysušuje, což mi bohužel většina ostatních čistících výrobků zbůsobuje.

Deep cleaning and make-up removing is the most important thing. For this step I use the Eve Lom Cleanser, which outsmarts even over the slightest impurity and easily copes with waterproof make-up. This cleanser is legendary for many years. Vogue labeled it as the best cleanser in the world. Its use is time-consuming when the procedure is also a massage by washing with hot and cold water with the muslin cloth. But the feeling of cleanliness and freshness for the time is worth. 
For travel cases I would suggest to buy the cute smaller version. 

Twice a week I apply to the skin cleansing Rescue Mask from Eve Lom, which perfectly fulfills its function. As the biggest plus to this mask is that it does not dry out even a little bit.
Na citlivé oční okolí ráno a večer nanáším Eye Cream od Eve Lom, který úžasně hydratuje a pečuje o jemnou pokožku.
Balzám na rty Kiss Mix stejné značky je hloubkově výživný a navíc jemně mentolově voňí. Velký konkurent balzámu od Kiehl's a Rodin. Používám ho jen na noc, protože produkty bez aplikátoru mi pro nanášení přes den připadají nepraktické a nehygienické.

On the sensitive eye area I am applying Eye Cream from Eve Lom every morning and evening, this product amazingly moisturizes and cares for delicate skin. 
Lip Balm Kiss Mix of the same brand is deeply nourishing and extra fine minty fragrance. Great competitor balm from Kiehl's and Rodin. I use it only at night, because the products without applicator for applying during the day seem impractical and unhygienic.

Před nanesením pleťehové krému rozpráším na obličej trochu čistého extraktu z růží Eau de Rose de Mai od Chantecaille a konečky prstů jemně vklepu do pleťi. Růžovou vodu používám i během dne, klidně i přes nalíčení. Tento výrobek je pro mě zatím objev roku, protože neuvěřitelně osvěží pleť a mám pocit, že o ni i skvěle pečuje a nádherně prozáří a vyživí. Opravdu skvělá záležitost.

Jako pleťový krém používám TLC Radiance Cream Eve Lom, který také voňí po růžích, takže skvěle doplňuje můj aromatický obřad. Pokožku zjemňuje a dostatečně hydratuje. Oceňuji, že je v tubě kvůli rychlejší aplikaci.

Růžovou kolekci skvěle doplňuje lehká vůně Eau Rose od Diptique, která je pro jarní období jako stvořená.


Before applying the cream I put on my face a little bit of pure extract of roses Eau de Rose de Mai from Chantecaille. I like to use rose water also during the day.  This product is for me the discovery of the year, because it's incredibly refreshing and I feel that the rosewater takes wonderful care of my skin and makes beautiful shine and nutrition. The really great thing. 

As a cream I am using TLC Radiance Cream Eve Lom, which also smells like roses, so it perfectly complements my aromatic ceremony. The skin softens and moisturizes enough. I appreciate that it is in a tube for faster application. 

Rose collection perfectly complements the light scent of Eau Rose Diptique, which is the best for the spring season.

2 comments:

  1. Tak nádherné růže snad nejsou k sehnání :), nejspíš jsi je sama vykouzlila :-*.
    http://audreyandpearl.blogspot.cz/

    ReplyDelete