Wednesday, September 24, 2014

Clarins beauty favorites

Ráda bych Vám představila své nejblíbenější kosmetické produkty od Clarins, tato tradiční francouzská značka má na mém kosmetickém stole vždy zastoupení.
Začnu péčí, kterou mám od Clarins moc ráda, protože je k pleti velmi šetrná a já se k ní vždy vracím. 
Clarins Extra Comfort Toning Lotion je zatím nejlepší tonižační voda s obsahem zklidňujícího aloe vera jakou jsem kdy vyzkoušela. Nádherně dočistí pleť, opravdu hodně hydratuje a má velmi příjemnou gelovou konzistenci s jemnou vůňí. Pro mě je velmi důležité, že neobsahuje alkohol a krásně připraví pokožku na další pečující krok, čímž je lehký rozjasňující gelový krém Daily Energizer Cream-Gel, perfektně hydratuje a okamžitě se vstřebává.
Důležitým krokem pro dlouhotrvající a přirozené nalíčení je pro mě jednoznačně primer. Mám ráda ikonický Beauty Flash Balm, dodá pleťi zdravý zářivý efekt. Pro večerní make-up preferuji vyhlazující bázi Instant Smooth Perfecting Touch, stačí maličké množství a pleť je vyzhlazená a sjednocená.
Nemůžu zapomenout i na skvělé make-up produkty, quartet očních stínů Colors of Brazil obsahuje velmi harmonickou kombinaci barev a zlaté kosmetické balení mě vždy potěší. Clarins Lip Balm Crayon splňuje funkci balzámu na rty moc dobře a ještě funguje jako jemná rtěnka s leskem, voňí přímo nebesky.

I would like to introduce you my favorite beauty products from Clarins, traditional French brand that is always on my vanity table.
Let me start with skincare I really like because it is very gentle for the skin. Clarins Extra Comfort Toning Lotion is the best toner I have ever tried, it contains calming aloe vera, removes every single trace of make-up, hydrates and it's alcohol-free. This step is followed by using Daily Energizer Cream-Gel which leaves my skin moist and radiant. 
The important step for long lasting perfect make-up is a primer. I love the iconic Beauty Flash Balm, my skin is absolutely glowing when I use this all-time favorite product. For the evening look I prefer smoothing base Clarins Instant Smooth Perfecting Touch, just a tiny amount goes a long way and makes my make-up look very polished.
I can not forget to mention make-up products, especially eye shadow quartet Colors of Brazil and Lip Balm Crayon which works as a lip balm and lip color in one product, smells divinely.

1 comment:

  1. MMM pamper time ♥.

    www.audreyandpearl.blogpost.cz

    ReplyDelete