Wednesday, September 17, 2014

Saturday evening in the style of 20s and 30s

 Ráda bych se s Vámi podělila o outfit ve stylu První republiky, který jsem na sobě měla v sobotní věčer při příležitosti krásného společenského setkání v Martinickém paláci.
Pro tuto událost pro mě návrhář Lukáš Lindner vytvořil smetanovou róbu košilkového střihu, doplňující krajkové rukavičky a ozdobu do vlasů v podobě zdobné čelenky, která k této době neodmyslitelně náleží. Set dvou perlových náhrdelníků pochopitelně nemůže chybět. S dalšími doplňky jsem to nepřeháněla, protože jsem si přála, aby tento outfit inspirovaný dvacátými a třicátými léty nepůsobil příliš vintage dojmem, ale byl spíše svěží interpretací zadaného dresscodu. Za úžasným účesem stojí talentovaný Martin Vítovič.

I would like to share with you my outfit inspired in the style of 20s and 30s which I wore on Saturday evening at the beautiful social occasion in Martinický palác. For this opportunity Lukáš Lindner designed for me the silk cream gown with long lace gloves and the hair decoration in the form of an embellished headband. The set of pearl necklaces can not be missed. I didn't want to add too much accessories and create this look as a fresh interpretation of the given dress code.

4 comments: